strona główna mapa strony poleć znajomemu
Słowo kluczowe Miejscowość
Województwo


Słowo kluczowe
Kategoria

SZUKAJ FIRM NA STRONACH WWW

Aktualności

Nowe salony Atlantic

Nowe salony Atlantic

24 kwietnia do grona salonów firmowych Atlantic dołączył kolejny w Galerii Mazovia w Płocku.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje z naszego serwisu wpisz swój e-mail.

AktualnościArtykuły Odzież

Wygodnie, lekko i bezpiecznie. Nowa kolekcja butów biegowych adidas

Wygodnie, lekko i bezpiecznie. Nowa kolekcja butów biegowych adidas

Amortyzacja, dopasowanie do podłoża i lekkość – to trzy cechy wyróżniające adidas Gilde, profesjonalnych butów do biegania adidas, z cieszącej się dużą popularnością serii Supernova.
Wprowadzenie nowego modelu na polski rynek to kolejny krok adidas w stronę zwiększenia oferty marki dla aktywnych biegaczy. Równocześnie adidas ropoczyna akcję „Bieganie zmienia na lepsze", której głównym partnerem jest portal społecznościowy Aktywni.pl.

Cechy ulepszonej serii adidas Supernova Glide 2:

1.Zastosowanie technologii FORMOTIONTM, dzięki której but dopasowuje się do podłoża, umożliwiając niezwykle płynny i wygodny bieg.
2.Zastosowanie technologii NoSeam w cholewie sprawia, że but pasuje jak ulał i brak w nim ocierających stopy szwów.
3.System adiPRENE®+ w przedniej części stopy wspomaga wybicie i wydajność; konstrukcja GeoFitTM zapewnia anatomiczne dopasowanie i komfort.
4.SYSTEM TORSION® stabilizuje śródstopie; dwuwarstwowe wkładki adiLite respoEVA dają komfort zetknięcia buta z podłożem oraz ochronę antybakteryjną.
5.Zastosowany pod piętą system adiPRENE® gwarantujący amortyzację podczas kontaktu pięty z podłożem.
6.Podeszwa zewnętrzna adiWEAR® 6 gwarantuje wytrzymałość obuwia w miejscach najbardziej narażonych na wytarcie; podeszwa zewnętrzna z dmuchanej gumy zapewnia lekkość, przyczepność i amortyzację.
Buty specjalnie dla niej....

adidas Supernova gilde 2 tworzone były z myślą o kobiecej stopie, dzięki czem udało się zaprojektować but o doskonałej amortyzacji. System 3D Torsion, który składa się z elastycznej dwuwarstwowej wkładki, daje poczucie miękkości i zapewnia pełną stabilizację. Dzięki technologii ForMotionTM but idealnie dopasowuje się do podłoża, amortyzuje siłę uderzenia i wstrząsy stopy. Faktem nie do przecenienia jest również waga buta. Supernova Glide 2 waży zaledwie 273 gramy, co czyni je jednym z najlżejszych butów biegowych.. Model ten polecany jest przede wszystkim kobietom z neutralną pronacją stopy.

....i buty dla niego

adidas Supernova Glide 2 jest kontynuacją cieszącej się dużą popularnością kolekcji adidas Supernova. W tworzeniu ulepszonych butów ważny był głos konsumentów - nowy model cechuje się wysoką stabilizacją i wygodą, wszystko za sprawą zaawansowanych technologii. Dużą w tym zasługę odgrywa dodatkowa wkładka na środkowej powierzchni pięty, która zapewnia stabilniejsze bieganie. Dodatkowo system 3D Torsion stabilizuje śródstopie, a adiprene w przedniej części stopy zapewnia dynamiczne odbicie. Zaprojektowana „gęstsza konstrukcja" zapewnia dopasowanie i komfort. adidas Supernova Glide 2 M jest idealnym butem niezależnie na jak twardym podłożu odbywa się trening lub zawody.

Zastosowany inny system Torsion dla kobiet i mężczyzn jest wynikiem zidentyfikowania odmiennych potrzeb tych grup, jak również analizy słabych i mocnych stron poprzedniego modelu Supernowa Glide - tłumaczy Ben Harther, projektant z firmy adidas.

Nie tylko buty... Bądź lepszy z adidas

Panel Klienta


Login:
Hasło:
 

Nowości

Najnowsza kolekcja wyrobów pończoszniczych marki PREDA.

Najnowsza kolekcja wyrobów pończoszniczych marki PREDA.

Każda Kobieta dąży do tego by czuć się swobodnie, a (...)
Baner zarejestruj się

Artykuły

Nowa, piękniejsza Ty! – personal shopping z Image Experts.

Nowa, piękniejsza Ty! – personal shopping z Image Experts.

Przeraża cię perspektywa długich zakupów? Nie potrafisz wybrać sukienki odpowiedniej do (...)
Wygodnie, lekko i bezpiecznie. Nowa kolekcja butów biegowych adidas

Wygodnie, lekko i bezpiecznie. Nowa kolekcja butów biegowych adidas

Amortyzacja, dopasowanie do podłoża i lekkość – to trzy cechy wyróżniające (...)

Top layers